Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podrobnější informace o každé masáži

Příspěvky

Trigger points masáž

Tlaková masáž spoušťových bodů (ztuhlých bolestivých uzlíků ve svalech), které způsobují a přenášejí bolest a blokády i na velmi vzdálená místa na těle.

 

Ajurvédská masáž

Hluboce relaxační masáž, která má kořeny v prastaré indické medicíně. Je součástí celého ozdravného systému, jehož cílem je hlavně prevence a zklidnění mysli a hledání pravých příčin nemocí.

 

Indická masáž hlavy + Antistresová masáž

Velice uvolňující masáž, která se provádí v sedě na celé hlavě a šíji. Ulevuje od napětí a stresu a napomáhá zbavit se únavy. Odstraňuje bolest hlavy i očí, hučení v uších, mírní příznaky migrény a nespavosti. Odplavuje stres, uvolňuje zatuhlé svaly na krku, šíji, ramenou, na hlavě i obličeji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus, zlepšuje koncentraci a projasňuje mysl. 

 

Access Tělesné procesy

Způsob našeho života se odráží v našem těle, které v sobě často uchovává nahromaděný stres, traumata a bloky. Access Consciousness používá více než 50 tělesných procesů, které mohou být nápomocny právě v uvolnění těchto traumat a bloků. Dokáží také změnit nastavení samotných buněk a pomáhají při potížích nejrůznějšího původu.

 

Access Energetic Facelift

Na omlazení obličeje a zpomalení stárnutí těla. Pokud je ošetření provedeno opakovaně (nejméně 20×), zdá se změna býti trvalou. Taktéž pomáhá získat více energie, stability a jasnosti.

 

Access Bars

 

Aroma Touch

 

Kraniosakrální Terapie

 

Parafínový zábal na ruce

 

Ušní svíce

 


 


Statistiky

Online: 1
Celkem: 69447
Měsíc: 480
Den: 7